Wpisz aby wyszukać

Bawełna w miejskiej dżungli

Podziel się

Ogromne betonowe dżungle, składające się z setek budowli, które wchodzą w powietrzną przestrzeń miasta, przytłaczająco działają na mieszkańców. Każdy próbuje, w mniejszym lub większym stopniu, zaznać zielonej, prowincjonalnej sielskości i chodź na chwilę zrelaksować się w otoczeniu intensywnie zielonych roślin.

Wbrew pozorom, w runie szarego miasta, najczęściej występującym gatunkiem jest Gossypium. Dlaczego więc roślina hodowana poza suburbiami, jest tak popularna? Używają i noszą ją wszyscy. Występuje praktycznie w każdej części metropolii. W ogrodach botanicznych, restauracjach, skateparkach, świątyniach oraz dobrych showroomach.

Bawełna królową streetwearu

Moda uliczna jest uwarunkowana bardzo plastyczną dzianiną, która na wiele sposobów, swoją ponadczasowością, potrafi okiełznać wymagania nawet najbardziej zaawansowanych graczy w branży fashion. Doskonale wiedzą o tym twórcy myślenickiej marki SLOPE, którzy wykorzystując najlepszej jakości materiały, dostarczają klientom oryginalne i niebanalne ciuchy, inspirowane szalonymi latami dziewięćdziesiątymi.

W zgiełku życia w mieście, nie powinno się zapominać o chwili relaksu i wytchnienia na łonie natury. Flirtujmy z roślinami, jak wyżej wspomnieni projektanci z odzieżą. Nie bójmy się nocnych eksploracji miasta. Nie tylko w zadymionych, upojonych krakowskich piwnicach, można zaznać inspirującego katharsis. Niczym twórcy sesji zdjęciowej, podążajmy w poszukiwaniu sprzyjającej dobremu produktowi zieleni.

Koncept, zdjęcia i tekst: Tomasz Bielka l Modelka: Emilia Kostek l Odzież: SLOPE l Stylizacja: Emilia Kostek / Tomasz Bielka

2 Comments

  1. Czad, kocham bawełniane koszulki 🙂

  2. Super, najważniejsza jest wygoda

Skomentuj