Wpisz aby wyszukać

Bolt – jak nawiązać współpracę?

Podziel się

Bolt to usługa, która działa na zasadzie taksówek. Zamawia się taki pojazd przez specjalną aplikację i można jechać do wyznaczonego miejsca. Wygodna i tania forma przejazdu. Czy istnieje możliwość nawiązania współpracy z Bolt’em?

Bolt – dobra forma zarobku

Bolt na Śląsku ma wielu zwolenników. Korzystają z niego osoby w różnym wieku, licząc na szybki i sprawny przejazd w atrakcyjnej cenie. Skoro więc tak wiele osób korzysta z tego, może więc warto zostać osobą, jakie takie przejazdy będzie zapewniać.

Jak to zrobić? Do wyboru są dwie opcje. Można samodzielnie zgłosić się do Bolt’a lub do firm, które oferują współpracę w ramach tego. Wystarczy się do nich zgłosić i wyrazić chęć. Przy czym należy wiedzieć, że należy spełnić określone warunki. Jedną z nich jest konieczność posiadania licencji, która jest zgodna z nową ustawą transportową. To w jej ramach można oferować pasażerom korzystanie z oferty na długie dystanse. Mówiąc wprost – podwózkę na określonych trasach. Zaletą tej drugiej formy współpracy jest to, że nie trzeba zakładać własnej działalności gospodarczej, ograniczając tym samym koszta.

Bolt – na co trzeba się przygotować?

Bolt na Śląsku jest usługą, która oferowana jest przez różne firmy transportowe. Wystarczy wypełnić formularz, który można znaleźć na specjalnych stronach. Czy są jeszcze inne warunki, jakie trzeba spełnić? Tak. Mogą one nieco różnić się, w zależności od tego, z jakim przedsiębiorstwem ma się do czynienia. Z reguły jednak mówi się o:

  • ukończeniu 20 roku życia,
  • posiadaniu uprawnień do kierowania pojazdami od min. jednego roku,
  • ważny dowód osobisty,
  • zaświadczenie o niekaralności, musi ono jednak być wydane na min. 30 dni przed rozpoczęciem współpracy z daną firmą,
  • zaświadczenie o przejściu badań lekarskich i psychotechnicznych, muszą jednak to być te badania, jakie są typowo dedykowane dla kierowców TAXI.

Osoby, jakie zdecydują się na tą formę współpracy, mają szansę na uzyskanie stabilnego zatrudnienia na umowę o pracę.

Skomentuj