Wpisz aby wyszukać

Dobre lustra na wymiar – czyli jakie?

Podziel się

Lustro na wymiar ma tę przewagę nad gotowymi rozwiązaniami, że można je dopasować do wnętrza uwzględniając dostępną przestrzeń, ewentualne otwory i styl pomieszczenia. Oferta wielu sklepów opiera się na modelach, które mogą różnić się kształtem, kolorem czy sposobem wykończenia. Jakie są zatem dobre lustra na wymiar? Podpowiadamy.

Gdzie umieścić lustro na wymiar?

W łazience, w sypialni, jak również przy damskiej toaletce warto zdecydować się na podświetlane lustro na wymiar. Najlepiej, gdy wielkość lustra i jasność oświetlenia oraz jego barwa dopasowane jest indywidualnie do użytkownika. Warto również zwrócić uwagę na jakość samej tafli lustra, gdyż ma ono służyć przez dłuższy czas.

Każda pani domu robiąc sobie makijaż ucieszy się, gdy w lustrze będzie widziała swoją całą głowę wraz z górną częścią tułowia. Ważne jest, aby miała też dobrze oświetloną twarz. Pomoże jej to w starannym wykonaniu makijażu. Wieczorem można także wykorzystać podświetlane lustra na wymiar w Lublinie zamiast światła głównego i nadać wnętrzu odpowiedni nastrój, chociażby w sypialni. W łazience podświetlane lustro na wymiar, oprócz podstawowej funkcji, może zastąpić światło główne np. podczas mycia zębów lub golenia brody przez mężczyzn.

Lustra na wymiar – świetny element aranżacyjny

W aranżacji wnętrz coraz modniejsze jest wykorzystanie tafli lustra na całej ścianie. Daje nam to niesamowity efekt przestrzeni. Pomieszczenie wydaje się nam większe, atrakcyjniejsze, bardziej doświetlone. Trzeba zdać sobie jednak sprawę, ile kosztuje lustro na wymiar na takiej powierzchni. Dla tych, którzy wiedzą już, gdzie kupić lustro na wymiar, ponieważ już z tego korzystali, nie będzie niespodzianką cena, jaką przyjdzie za nie zapłacić. Nawet małe lustro potrafi nas sporo kosztować, jeśli dobierzemy do tego frezy, fazowanie, szlifowanie krawędzi, bądź lustrzaną mozaikę.

Cena małego lustra w ramie może zaskoczyć jeszcze bardziej nieświadomych klientów. Dlatego zanim zdecydujemy się na opcję kupna dużego lustra na wymiar na ścianę, wybierzmy się do zakładu w okolicy, gdzie takie szkło na ścianie w Lublinie przygotowują i uwzględnijmy kosztorys w naszych planach finansowych.

Skomentuj