Wpisz aby wyszukać

Drukowanie koszulek – ciekawy pomysł na gadżety reklamowe

Podziel się

Koszulki z nadrukiem to modny dodatek, świetny prezent i również dobry gadżet reklamowy. W wielu przypadkach nadruk to prosta w formie grafika i napis. W ten sposób można przedstawić logo, nazwę firmy, hasło przewodnie lub jakikolwiek krótki slogan reklamowy.

W jaki sposób można wykorzystać koszulki z nadrukiem własnym?

Wstępnie należy przygotować projekt graficzny, zawierający np. logotyp marki, napis, dane kontaktowe, wyrazistą grafikę czy cokolwiek innego. Projekt wysyła się do wybranego wykonawcy, który realizuje drukowanie koszulek. Przeważnie zamawia się duże ilości koszulek w różnych rozmiarach, unisex lub oddzielnie damskie i męskie.

Gotowe koszulki wykorzystuje się np. na targach, wystawach, wydarzeniach firmowych, spotkaniach z klientami itd. Są one rozdawane za darmo lub oferowane za pewną cenę na stoiskach. Często można zamówić je przez internet jako jeden element z oferty promocyjnej. Koszulki z nadrukiem własnym są lubiane, bo wyglądają oryginalnie.

Jak funkcjonują koszulki reklamowe?

Osoba nosząca koszulkę z napisem, logo firmy, zachęcającym hasłem funkcjonuje jako żywa reklama. Estetycznie wykonany strój czy też ładne, przyciągające uwagę nadruki na koszulkach w Warszawie sprawiają, że ludzie po zauważeniu reklamy są bardziej chętni do skorzystania z produktu lub usługi.

Bardzo ważna jest jakość. Nadruk nie powinien spierać się po pierwszym kontakcie z wodą i proszkiem. Koszulki z nadrukiem firmy muszą wywierać jak najlepsze wrażenie, więc unika się półśrodków i materiałów słabej jakości. Koszulka dzięki zastosowaniu trwałych farb i nowoczesnych metod zapewnia pozytywny odbiór.

Koszulki na zamówienie

Zlecając nadruk koszulki można doprecyzować wszelkie szczegóły. Dla wielu przedsiębiorców liczy się cena – chcą zyskać, nie inwestując dużo. Warto jednak postawić na jakość i opracować atrakcyjny wzór, a następnie zlecić wykonanie koszulki specjalistycznej firmie.

Podsumowując, koszulki wyposażone w nadruk stanowią świetny materiał na reklamę. Można je nosić i tym samym promować firmę oraz rozdawać klientom.

Skomentuj