Wpisz aby wyszukać

Etui pancerne czarne – jak wybrać odpowiednie?

Podziel się

Czy może być coś gorszego niż zadrapany smartfon? Czasem niewiele trzeba, aby pojawiły się dość poważne problemy. Tym samym musimy pamiętać o zapobieganiu, czyli zakupie etui. Dobre etui jest zwyczajnie niezbędne!

Etui pancerne czarne

Na rynku mamy różne rodzaje modeli, aczkolwiek skoncentrujemy się na wyborze etui pancernego w kolorze czarnym. Jak się można domyślić, chodzi o modele, które charakteryzują się największą wytrzymałością. Wszyscy raczej mamy świadomość tego, że czasem dochodzi do nieprzewidzianych zdarzeń. Etui pancerne czarne poleca się osobom, które niezbyt często przebywają w pomieszczeniu. Warto również pamiętać o tym, że zawsze wskazane jest dokładne zapoznanie się z wykorzystanymi materiałami.

Dla lepszej ochrony wykorzystuje się tworzywa PC i TPU. Tworzywa te w momencie upadku pochłaniają uderzenia. Istotne jest też zapoznanie się z tym, w jaki sposób zaprojektowano obudowę. Jeżeli wyświetlacz ma znajdować się nieco niżej, jest to pewien plus. Podczas upadku na przedni panel powstaje dodatkowa ochrona. Nie sposób też zapomnieć o szkle hartowanym – jeśli jest możliwość zwiększenia bezpieczeństwa, to wypadałoby z tej szansy skorzystać. Dobrze też uwzględnić, że cena nie jest najważniejsza i co równie istotne, zależy od konkretnego modelu telefonu. Tym samym należy liczyć się, z tym że trzeba będzie zapłacić nawet 400 zł.

Nie tylko etui pancerne – propozycje na różne okoliczności

Dobre pancerne etui na telefon to gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa, ale pamiętajmy także o tym, że na rynku znajdziemy także inne modele. Oczywiście zawsze należy jednak pomyśleć o zastosowaniu. Wśród rozwiązań jest choćby etui w formie kabury, czyli opcja polecana dla tych, którzy często trzymają smartfon w torebce/plecaku. Dodatkową klapkę można określić zabezpieczeniem ekranu przed zarysowaniem. W końcu niewiele trzeba, aby urządzenie zostało zarysowane. Zatrzymajmy się jeszcze przy funkcji ozdobnej – etui ma chronić, ale gdyby duże znaczenie miał też wygląd, warto spojrzeć na modele z matowego silikonu.

Skomentuj