Wpisz aby wyszukać

Jak działa mobilna wulkanizacja?

Podziel się

Kiedy nadchodzi zima lub wiosna, w serwisach wulkanizacyjnych jest pełno samochodów, których właściciele chcą zmienić opony z letnich na zimowe i odwrotnie. W tych okresach kolejki w zakładach wulkanizacyjnych są bardzo duże. Rozwiązaniem może być mobilna wulkanizacja. Czy warto z niej skorzystać?

Mobilna wulkanizacja a oszczędność czasu

Żyjemy w świecie, w którym ciągle gdzieś pędzimy. Nie mamy czasu na stanie w długich kolejkach. Dlatego też mobilna wulkanizacja w Poznaniu to rozwiązanie, które pomaga zaoszczędzić czas. Dzięki takiej usłudze wymiana opon może zostać wykonana w dowolnym miejscu. Potrzeba jedynie odpowiedniej przestrzeni. Jak skorzystać z usługi mobilnej wulkanizacji? Wystarczy zadzwonić i umówić się na konkretny dzień i konkretną godzinę. Mobilna wulkanizacja przyjeżdża we wskazane miejsce i szybko i sprawnie wymienia ogumienie. Bez czekania i bez kolejek. Wulkanizator przywozi ze sobą odpowiednie narzędzia, które potrzebne mu są podczas wymiany kół.

Kiedy warto skorzystać z mobilnej wulkanizacji?

Mobilna wulkanizacja to nie tylko mobilna wymiana opon z letnich na zimowe, czy zimowych na letnie. To także dogodne rozwiązanie w przypadku awarii opon na trasie. Dzięki tej usłudze, możliwa jest naprawa usterki, bez konieczności wzywania lawety. Koszt jej wezwania i przewiezienia do serwisu wulkanizacji, a następnie naprawa tam koła, będzie znacznie wyższy niż wezwanie mobilnej wymiany opon. Wulkanizator na miejscu dokona oceny zniszczeń i określi najlepsze rozwiązanie. W przypadku możliwości naprawy na miejscu, wykona usługę, a samochód będzie mógł kontynuować jazdę. Jeśli zniszczenia będą poważniejsze będzie mógł zabrać koło do warsztatu, gdzie usunięte zostaną większe zniszczenia kół. Po dokonaniu naprawy w warsztacie wulkanizator wróci z gotowym kołem i zamontuje je w samochodzie.

Jak widać główną zaleta mobilnej wulkanizacji jest oszczędność czasu  i wygoda. Wymiany opony czy naprawy uszkodzeń można dokonać w dowolnym miejscu. Mobilna wulkanizacja może świadczyć także dodatkowe usługi, takie jak przechowywanie opon klienta.

Skomentuj