Wpisz aby wyszukać

Jak łatwo pozbyć się złomu metalowego? Ta firma z Zabrza Ci pomoże!

Podziel się

Złom metalowy może być wymagający w usuwaniu, dlatego też wiele osób zastanawia się nad tym, jak się go pozbyć. Gdy mieszkasz w Zabrzu, pomyśl o skorzystaniu z obsługi oferowanej przez firmę IKL Odpady!

Co zrobić ze złomem metalowym?

Złom metalowy, na przykład aluminiowy, stalowy czy miedziany, jest bardzo cenny, ponieważ można wykorzystać go ponownie. Właśnie dlatego jego recykling jest obecnie powszechnie stosowaną procedurą, ponieważ dzięki niej możliwe jest odzyskanie ważnych materiałów i ochrona środowiska naturalnego.

Odpady metalowe można wyrzucać na wysypiskach przeznaczonych do tego celu oraz można przekazać je do punktu typu PSZOK. Jest jednak jeszcze jedno, wygodniejsze i łatwiejsze rozwiązanie, a dokładnie skorzystanie z usług skupu złomu.

Firma IKL Odpady – skup złomu Zabrze – https://www.iklodpady.com/zlom/zabrze oferuje swoim klientom profesjonalną obsługę w ramach odbioru tego typu odpadów oraz ich utylizacji, zapewniając jednocześnie atrakcyjne ceny odkupu!

Jak wygląda proces skupu złomu?

Gdy chcesz sprzedać złom w skupie, konieczne będzie wybranie odpowiedniego punktu, a następnie dostarczenie do niego złomu albo skontaktowanie się z nim, aby uzgodnić kwestie dotyczące jego odbioru. Jak wygląda taka procedura?

Wybierz skup złomu

Gdy chodzi o skup metali Zabrze i firma IKL Odpady to sprawdzony wybór – ma ona wiele pozytywnych opinii od swoich klientów i zapewnia im kompleksową obsługę.

Dostarcz złom do skupu

Gdy złomu jest niewiele lub też masz pojazd, który może być użyty do jego transportu, możesz zdecydować się na jego samodzielne przekazanie do punktu.

Zamów odbiór złomu

Jeśli nie jest możliwe samodzielne przekazanie złomu do punktu, w takim przypadku warto sprawdzić, czy nie może on go odebrać własnym transportem. Takie usługi oferuje firma IKL Odpady, która zajmuje się również demontażem konstrukcji metalowych.

Zważenie złomu

Następnie złom jest ważony, aby dowiedzieć się, jaka jest jego waga, co potrzebne jest do wyceny. Ocenia się też jego rodzaj, na przykład może być to złom stalowy, miedziany, aluminiowy.

Wycena i zapłata za złom

Ostatnim etapem jest przeprowadzenie wyceny złomu oraz zapłata za niego według aktualnego kursu. Odbywa się ona gotówką i od ręki, dlatego też sprzedający może od razu otrzymać pieniądze.

Wobec tego sprzedaż złomu jest bardzo prostą procedurą. Korzystając z pomocy sprawdzonego skupu złomu, takiego jak IKL Odpady, możesz mieć pewność, że będzie ona przebiegała bez problemów.

IKL Odpady – skup metali, skup miedzi Zabrze – dokładne informacje związane z ofertą firmy możesz znaleźć w internecie na jej stronie WWW!

PUNKT SKUPU ZŁOMU
44-109 Gliwice, ul. Metalowców 6
Tel: +48 537 666 706

Skomentuj