Wpisz aby wyszukać

Jak szybko zamówić nagranie lektorskie?

Podziel się

Potrzebujesz nagrania lektorskiego do reklamy albo prezentacji? Nie możesz czekać tygodniami na jego zrealizowanie? Teraz profesjonalny materiał można otrzymać nawet w ciągu 24 godzin. Jak to możliwe? Wystarczy skorzystać z internetowych banków głosów lektorskich.

Nagrania lektorskie od zaraz

Nie zawsze na wykonanie nagrania lektorskiego można zaczekać. Zdarza się, że jest ono potrzebne w ekspresowym tempie, na przykład na potrzeby reklamy, prezentacji.

Ekspresowe wykonanie nagrania lektorskiego kiedyś nie było możliwe. Teraz jak najbardziej można je zrealizować. To wszystko dzięki dostępnym w internecie studiom nagraniowym, które nie tylko wykonują nagrania na zamówienie klienta, ale także powadzą własne bazy głosów, które gromadzą w jednym miejscu oferty wielu lektorów.

Zamówienie nagrania możliwe jest wtedy w błyskawicznym tempie, nawet w ciągu 24-48 godzin, dlatego na gotowy materiał nie trzeba czekać tygodniami.

Bank głosów pomoże w wyborze lektora

Internetowy bank głosów to baza głosów w które można bardzo łatwo i szybko znaleźć potrzebnego lektora do zrealizowania różnych nagrań.

Studia nagraniowe, do których należą banki głosów, realizują nagrania we współpracy z wieloma lektorami, także tymi o rozpoznawalnych głosach. Aby wyszukać odpowiedniego lektora, wystarczy skorzystać z filtrów, które pozwalają na wybranie go pod kątem płci, wieku, języka, specjalności, rozpoznawalności czy ceny.

Na stronach banków głosów można wysłuchać próbek nagrań lektorskich. Są bardzo pomocne w znalezieniu najlepszego lektora do danego projektu. Próbki dotyczyć mogą także różnych typów nagrań, na przykład reklamowych, informacyjnych.

Nagranie lektorskie przez internet

Po wybraniu właściwego lektora w banku głosów można natychmiast zamówić nagranie z jego udziałem. Aby to zrobić, należy w pierwszej kolejności skontaktować się ze studiem nagraniowym, do którego należy baza. W tym celu wystarczy wypisać formularz dostępny na jego stronie internetowej.

Do wykonania nagrania należy wskazać na odpowiedniego lektora, przekazać treść oraz ewentualne wskazówki potrzebne do realizacji projektu, przykładowo styl reklamy, grupę docelową, do której jest skierowana.

Następnie studio nagraniowe kontaktuje się z lektorem i zleca mu wykonanie nagrania. Wielu lektorów dysponuje własnym sprzętem audio, który pozwala na przygotowanie wysokiej jakości materiału w ekspresowym czasie – nawet 24-48 godzin od otrzymania zamówienia. Przygotowane materiały dostarczane są bezpośrednio do zamawiającego przez internet.

Skomentuj