Wpisz aby wyszukać

Jaki prezent dla nauczyciela na 14 października 2018 r.?

Podziel się

Dzień Nauczyciela obchodzimy już 14 października. Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla nauczyciela to poniżej, odnajdziecie nasze propozycje! Co wybrać, aby pedagog poczuł się przez uczniów doceniony? Podpowiadamy!

Dzień Nauczyciela – święto wszystkich pedagogów

O wiele bardziej popularna od nazwy Dnia Edukacji Narodowej jest nazwa Dzień Nauczyciela. Tradycyjnie w ramach podziękowania za trud włożony w lata nauki, uczniowie obdarowują swoich nauczycieli oraz wychowawców symbolicznymi prezentami. Ten dzień w Polskich szkołach jest wolny od zajęć dydaktycznych, odbywają się za to różne uroczystości oraz spektakle. Prezent dla nauczyciela wcale nie musi być tak oczywisty, jak bukiet kwiatów. Skorzystaj z okazji tego dnia i wybierz najciekawszy prezent dla swojego nauczyciela. Warto świętować ten dzień, chociażby z chęci docenienia pracy pedagogów. Pomimo tego, że wielu nauczycieli twierdzi, że żadnych prezentów nie oczekują, a najlepszym prezentem według nich jest rozwój ich podopiecznych, to warto docenić ich znaczenie w naszej edukacji.

Prezent dla nauczyciela

Niektórzy okazują wdzięczność nauczycielom w symboliczny sposób, wręczając prezent w postaci kwiatów czy też własnoręcznie wykonanej laurki. Prezent, nie musi być wcale drogi, aby był wyjątkowy.

Jeśli mamy zdolności kulinarne, możemy podarować nauczycielom własnoręcznie wykonane czekoladki. Jeśli jednak nie mamy na nie pomysłu to proponujemy zakup gotowych zestawów. Sugerujemy podarowanie oryginalnych słodkości. Słodkich czekoladek nigdy za wiele. Pomysłów na oryginalne słodkości jest obecnie naprawdę wiele. Czekoladki to coś miłego, niedrogiego, a wywołującego uśmiech na twarzy każdego. Coraz częściej uczniowie robią składkę i wręczają lepszej jakości słodkie upominki.

Alternatywa dla życzeń

Idealnym pomysłem jest dodanie życzeń lub też laurki z własnoręcznie napisanymi życzeniami. Jeśli jednak nie macie pomysłu co wpisać na kartki, możecie skorzystać z gotowych rozwiązań. Na rynku dostępne są własnoręcznie robione czekoladki, które posiadają napisy z serdecznymi życzeniami. W ten sposób sprawicie, że Wasze życzenia będą wyjątkowe. Wymiana pięknych słów w połączeniu ze słodkim upominkiem zostanie doceniona przez każdego pedagoga.

Warto już dziś pomyśleć o upominkach oraz życzeniach na dzień nauczyciela. Wyjątkowemu nauczycielowi, należy się zdecydowanie coś więcej niż jedynie kwiatek.

  1. Wręczając słodki upominek w postaci czekoladek – uśmiech nauczyciela mamy gwarantowany.
  2. Warto wyjść poza schemat bukietu kwiatów.

Skomentuj