Wpisz aby wyszukać

Jakiego rodzaju kwiaty można wykorzystać na dekoracje urn?

Podziel się

Kremacja jest wybierana stosunkowo często przez rodzinę Zmarłej osoby. Powodem mogą być koszta, a także aspekt ekologiczny. Na urnie – tak jak na trumnie – powinny zostać umieszczone dekoracje wykonane z kwiatów.

Dekoracje urn – czy można użyć żywe kwiaty?

Załatwiając wszelkiego rodzaju formalności związane z pogrzebem, warto załatwić także e-nekrologi w Łodzi. Jak sama nazwa wskazuje – umieszcza się je w Internecie. To one sprawiają, że o tak przykrym fakcie, jak śmierć bliskiej osoby, dowiaduje się zdecydowanie większa ilość osób.

Dekoracje urn w Łodzi można wykonać przy pomocy żywych kwiatów. Są one wręcz wskazane podczas pogrzebu. Podstawą mogą stać się mieczyki. Uważane za uniwersalne, sprawdzają się zarówno przy małych, jak również dużych wieńcach. Piękne i eleganckie sprawiają, że floryści mają ogromne możliwości podczas wykonywania dekoracji pogrzebowych. Doceniane ze względu na to, że występują w wielu różnych kolorach.

Dekoracje urn – róże, goździki, lilie

Dekoracje urn w Łodzi można również wykonać przy pomocy:

  • goździków – uniwersalne kwiaty, które cechują się niezwykłą trwałością. Są w stanie długo przetrwać na grobie, niezależnie od tego, z jaką dokładnie porą roku ma się do czynienia.
  • róż – chyba nie ma miejsca, gdzie róże by się nie sprawdziły. Również, jeżeli mowa jest o dekoracjach umieszczanych na urnie. Białe i czerwone róże symbolizują szacunek i wielką miłość.
  • lilie lub kalie – symbolizują niewinność, tęsknotę, smutek. To one już dawno temu zyskały przydomek kwiatów pogrzebowych. One wręcz odpowiedzialne są za uroczysty charakter całej ceremonii.

Można być jednak pewnym tego, że floryści są w stanie doradzić również i inne kwiaty, jakie mogą stać się podstawą dekoracji wykonywanych na urny.

E-nekrologi w Łodzi może i w dawnych czasach nie były tak często spotykane. Jednak w dobie Internetu, obecność nekrologu w świecie wirtualnym nikogo już nie dziwi. Warto więc i o takim elemencie pomyśleć.

Skomentuj