Wpisz aby wyszukać

Kartki ślubne handmade, czyli jak zaskoczyć Parę Młodą

Podziel się

Sezon ślubny w pełni. Goście Państwa Młodych z pewnością zastanawiają się, jak ich zaskoczyć w tak ważnym dla nich dniu. Radość warto sprawić przede wszystkim swoją obecnością. Jeśli jednak chcemy wręczyć Nowożeńcom prezent, warto go ładnie spakować i okrasić dodatkami. Mogą nimi być kartki ślubne robione ręcznie. Dlaczego warto je wybrać?

Kartki ślubne handmade – piękno tkwi w prostocie

Rynek oferuje wiele różnych modeli kartek ślubnych. Od małych, przez średnie po bardzo duże i zdobne. Mimo że w tym wyjątkowym dla Nowożeńców dniu zwykle królują stonowane barwy zarówno w ubiorze, jak i dekoracjach, kartki mogą być wielobarwne. Takie z pewnością dobrze jest wręczyć Młodym, którzy na co dzień również lubią kolor i eksperymenty w ubiorze czy stylu życia. Delikatne, stonowane odcienie bieli, szarości, błękitu czy złota nadadzą się jako ślubny dodatek dla osób, które są zachowawcze i cenią sobie tradycję. Bez względu na to, jaki kolor czy rozmiar będzie miała kartka ślubna, warto, aby była ona handmade. Dlaczego? Rzeczy wykonane z pasją i od serca sprawiają więcej radości niż te pochodzące z masowej produkcji. Sprawdź ofertę sklepu Artyferia i wybierz elegancką kartkę dla Nowożeńców!

Kartka ślubna – główny prezent lub dodatek

Wybierając kartkę na uroczystość zaślubin, warto kierować się przede wszystkim gustem. Jeśli prezentem dla Pary Młodej będą pieniądze, a kartka z nimi to jedyne, co podarujemy, nie trzeba przywiązywać dużej wagi do jej kolorystyki. Zupełnie inaczej jest wtedy, gdy kartka będzie uzupełnieniem prezentu. W takiej sytuacji należy zadbać o to, aby pasowała nie tylko wzorem, ale i kolorem. Oryginalne kartki ślubne ręcznie robione będą znakomitym dodatkiem do ślubnego upominku. Dzięki szerokiej ofercie, którą przygotowała dla klientów Artyferia, każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie.

Kartki handmade są niepowtarzalne, ponieważ nie da się zrobić dwóch identycznych egzemplarzy. Wybierając więc rękodzieło, zyskujesz pewność, że Para Młoda nie otrzyma drugiego takiego samego arkusza (co może mieć miejsce w przypadku produkcji kupionych w marketach czy sklepach papierniczych). Ponadto kartki ślubne robione ręcznie tworzone są od serca. Wyrób eleganckiej kartki wymaga czasu i dbałości o detale. Szczególnie jeśli chcemy otrzymać dodatek prezentowy ozdobiony perełkami, kamieniami czy innymi drobnymi elementami.

Organizujesz ślub? Sprawdź pozostałą ofertę sklepu Artyferia. Sięgnij po eleganckie albumy ślubne, księgi gości czy zaproszenia. Bogaty asortyment pozwoli także na zakup winietek, zawieszek, podziękowań, a nawet poduszek czy pudełek na obrączki. To jednak nie wszystko! Dostępne są także pudełka na koperty czy ozdoby do włosów. Te z pewnością przydadzą się nie tylko przyszłej Pannie Młodej, ale także druhnom czy gościom. Jeśli nie interesują Cię kartki ślubne oraz pozostałe akcesoria związane z tą uroczystością, możesz samodzielnie zweryfikować internetowe półki sklepowe i wybrać coś dla siebie, do domu czy ogrodu. Postaw na oryginalność i doceń pracę rąk ludzkich poprzez złożenie zamówienia.

Skomentuj