Wpisz aby wyszukać

Kiedy powinno się używać żeli intymnych?

Podziel się

Po żele intymne coraz chętniej sięgają zarówno osoby do zabaw solo jak i pary podczas długiego seksu. Nawilżają pochwę, sprawiają więcej przyjemności. Działają zbawiennie kiedy z jakichś powodów kobieta ma ochotę na seks, jednak jej pochwa nie bardzo… Kiedy jednak warto a wręcz powinno się korzystać z żeli intymnych? (Pamiętajcie, żeby korzystać tylko z tych sprawdzonych, zwłaszcza jeśli używacie prezerwatyw).

Podczas masturbacji – nie ważne jaką masz ochotę na szczytowanie, seks w pojedynkę zawsze będzie przyjemniejszy z lubrykantem. Warto go użyć zwłaszcza wtedy kiedy masz problem z suchą skórą dłoni, nie używaj „byle jakiego” olejku, czy balsamu nawilżającego – zawsze stosuj lubrykant, który nie będzie szkodliwy dla Twojej pochwy.

Podczas zabawy z dildo – dzięki lubrykantowi gładko wsunie się w obie Twoje dziurki i dzięki temu dildo będzie sprawiało dużo większą przyjemność.

W trakcie seksu również warto stosować lubrykant, zwłaszcza gdy Twoim problemem jest suchość pochwy,  albo gdy seks jest długi i intensywny, warto zainwestować w lubrykant, by nie podrażnić pochwy i by nawet całonocny seks był mega… mokry i przyjemny…

Kiedy wzajemnie pieścicie się dłońmi, warto zmoczyć je lubrykantem. Zarówno wasz partner jak i Wy same będziecie miały intensywniejsze doznania i … ułatwioną pracę 😉

Podczas gry wstępnej również bardzo pomocny może okazać się lubrykant – zwłaszcza ten 2 w 1 – masaż całego ciała i miejsc intymnych.

Ostatnią z sytuacji kiedy lubrykant jest wręcz konieczny to seks analny. Zwłaszcza kiedy ma to być wasze pierwsze „podejście”.

Może jeszcze znacie jakieś sytuacje, w których żel intymny Wam „pomógł” w jakiś sposób, bądź seks był dużo przyjemniejszy? Pamiętajcie, powtarzamy znowu – zawsze wybierajcie odpowiedni żel intymny, żadną podróbkę – najlepiej takie, które są na bazie wody – bo nie szkodzą (jeśli używacie) prezerwatywom i nie uczulają.


Zobacz również: maxporno.pl

Skomentuj

Next Up