Wpisz aby wyszukać

Kiedy warto zdecydować się zmywarki tunelowe taśmowe do lokalu gastronomicznego?

Podziel się

Zmywarka stała się obecnie jednym z podstawowych elementom wyposażenia lokalu gastronomicznego. Dzięki niej zmywanie jest nie tylko wygodniejsze i szybsze, ale także dokładniejsze i bezpieczniejsze. Do wyboru jest wiele typów zmywarek. Kiedy warto zdecydować się na zmywarki tunelowe taśmowe?

Czym są zmywarki tunelowe taśmowe?

Zmywarki przeznaczone do lokali gastronomicznych różnią się od tych, które przeznaczone są do stosowania w domach. Przede wszystkim pozwalają na znacznie szybsze i efektywniejsze zmywanie naczyń w dużych ilościach.

Wśród wielu dostępnych modeli znajdują się także zmywarki tunelowe taśmowe – https://hybryda-gastro.pl/747-zmywarki-tunelowe-tasmowe Co warto wiedzieć na ich temat?

Urządzenia jak zmywarki tunelowe taśmowe mają postać urządzenia wyposażonego w taśmę, na którym umieszcza się kosze z brudnym naczyniami. Następnie kosze te transportowane są do wnętrza urządzenia, gdzie poddawane są dokładnemu zmywaniu za pomocą dysz. Na koniec naczynia podawane są dokładnemu płukaniu oraz suszeniu, co powoduje, że są od razu gotowe do ponownego użycia.

Kiedy warto zdecydować się na zmywarki tunelowe taśmowe?

Gastronomiczne zmywarki tunelowe taśmowe przeznaczone są przede wszystkim do używania w tych lokalach gastronomicznych, w których istotne jest uzyskanie jak najwyższej wydajności w zmywaniu naczyń.

Zmywarki tego typu pozwalają na umycie naczyń nawet w ciągu paru minut, co powoduje, że są one w stanie stale dostarczać czyste naczynia potrzebne w lokalu gastronomicznym. Z tego względu najczęściej wybierane są one do miejsc jak duże restauracje, lokale zajmujące się organizacją przyjęć czy też większe stołówki.

Trzeba także pamiętać o tym, że zmywarki tunelowe taśmowe do dość duże gabarytowo urządzenia, co warto uwzględnić przy ich wyborze. W lokalu musi się wtedy znajdować odpowiednia powierzchnia przeznaczona do umieszczenia tego typu sprzętu. Gdy nie jest to możliwe, alternatywnym rozwiązaniem są mniejsze zmywarki, na przykład te o konstrukcji kapturowej.

Gdzie kupować zmywarki tunelowe taśmowe?

Urządzenia jak zmywarki tunelowe taśmowe dostarcza obecnie wielu producentów. Można zamawiać je przede wszystkim w sklepach specjalizujących się w dostawie urządzeń gastronomicznych. Z aktualnymi modelami wielu producentów można także zapoznać się bliżej w internecie.

Gdy zatem poszukiwane są zmywarki gastronomiczne zapewniające wysoką wydajność i szybkość zmywania, w takiej sytuacji zmywarki tunelowe taśmowe są najlepszą opcją dla wielu lokali gastronomicznych, gdzie nie można długo czekać na to, aż naczynia znów będą gotowe do użycia.

HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK

https://hybryda-gastro.pl

TEL: 32 418-72-55

E-MAIL: biuro@hybryda-gastro.pl

NIP: 6312312497, REGON: 241677598

ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice

Skomentuj