Wpisz aby wyszukać

Manicure – jakie są rodzaje?

Podziel się

Dłonie zarówno kobiet, jak i mężczyzn powinny być zadbane. Wbrew pozorom, to przy pierwszym kontakcie właśnie na nie zwraca się uwagę. O dłonie i paznokcie można dbać samodzielnie, ale najlepiej zrobić to u fachowców, a więc w salonie urody. Na jaki manicure się zapisać? Jakie są możliwości?

Czy manicure jest drogi?

W dzisiejszych czasach sporo usług oraz produktów podrożało. W kosmetyce nie jest to tak odczuwalne. Stylizacje paznokci nie należą do drogich. Raczej można powiedzieć, że jest to wydatek na każdą kieszeń. Oczywiście należy zacząć od tego, jaki manicure w Rybniku chce się zrobić. Najtańszy jest manicure klasyczny, a więc obcięcie skórek, spiłowanie paznokci oraz nałożenie odżywki, czy też lakieru.

Nieco droższe są stylizacje paznokci hybrydowe, żelowe, czy też akrylowe. Są to stylizacje, do których nie tylko używane są inne kosmetyki, ale także przy nich najczęściej przedłuża się paznokcie. Taki manicure Rybnik jest utrwalany w specjalnej lampie. Trwałość takich paznokci to nawet trzy tygodnie.

Czy warto przy okazji zrobić pedicure?

Na manicure Rybnik chodzi zdecydowanie więcej kobiet. Widać jednak wzrost zainteresowania tą usługą także u mężczyzn. Jest to powód do radości. W tym samym salonie warto zdecydować się na pedicure, a więc na zabieg stóp oraz paznokci u stóp. W dobrych salonach kosmetycznych są także wykonywane zabiegi odmładzające w Rybniku.

Wówczas wszystkie zabiegi na swoją urodę, można wykonać w tym samym miejscu. Do tego można jeszcze dopisać popularny ostatnimi czasy zabieg, jakim jest depilacja woskowa Pszów. Są to wszystko nieinwazyjne zabiegi, a więc nie są one wykonywane przez chirurgów, czy też przez innych lekarzy. Po wykonaniu zabiegu można normalnie funkcjonować.

Osoby, które są zadbane, są całkowicie inaczej odbierane przez społeczeństwo. Takim osobom łatwiej jest znaleźć pracę, drugą połówkę, czy też odnaleźć się w towarzystwie. Co jak co, ale warto w siebie zainwestować. Zostało udowodnione, że osoby o siebie dbające, mają większą pewność siebie.

Skomentuj