Wpisz aby wyszukać

Orgazm, z czym to się je?

Podziel się

Mało kto wie, ile tak naprawdę istnieje rodzajów orgazmów. Nikt się tym nie interesuje – a szkoda. Mało kto przyznaje się do tego, że miał orgazm analny – tym czasem – odbyt jest jedną z najbardziej wrażliwych stref erogennych i nie trudno o ten rodzaj orgazmu.

Poznajcie rodzaje orgazmów:

Jak już wspomnieliśmy – orgazm analny – to jeden z lepszych orgazmów – według osób, które oczywiście go przeżyły. Ci, którzy nie próbowali – polecamy.

Orgazm łechtaczkowy – to najczęstszy orgazm u Polek (choć można by się było kłócić z analnym – ale do tego mało kto się przyznaje – kompletnie nie wiedząc czemu). Orgazm łechtaczkowy osiąga się oczywiście w wyniku stymulacji łechtaczki. Nawet bez penetracji.

Orgazm pochwowy – to orgazm skupiony na Twoim punkcie G (tak Panowie, ten punkt istnieje naprawdę). Masaż i ucisk punktu G sprawia, że kobieta szaleje!

Orgazm wielopłaszczyznowy – ten rodzaj orgazmu osiąga się przez stymulację różnych części ciała (pieszczenie sutków, uszu, karku). Orgazm tego typu towarzyszy penetracji zarówno powolnej jak i szybkiej.

Orgazm szyjki macicy – taki orgazm zapewnia kobiecie ogromnie intensywne doznania. Polega on na penetracji (głębokiej) szyjki macicy. Taki orgazm najlepiej osiąga się w pozycji „na pieska”.

Orgazm wielokrotny – jak sama nazwa wskazuje, polega na doznawaniu orgazmów jeden za drugim – tzw. orgazm seryjny. Jeśli robimy sobie przerwy między orgazmami – to tzw orgazm sekwencyjny. Brzmi świetnie, co ? 😉

Orgazm podczas snu – dotyczy nie tylko mężczyzn, ale i kobiet. Podczas snu, kiedy ciało się relaksuje, odpręża… nadejdą erotyczne sny… możemy doznać orgazmu – nawet o tym nie wiedząc i nie starając się o niego.

Orgazm drugiego punktu G – znajduje się on powyżej szyjki macicy, umiejscowiony jest w okolicy pępka. Do tego typu orgazmu potrzebna jest jednak naprawdę długa i intensywna gra wstępna.

Orgazm sutkowy – jak nazwa wskazuje – osiąga się go podczas stymulacji sutków. Masaż, przygryzanie, ssanie… – wiele kobiet to uwielbia – wiele nienawidzi – dowiedz się, co o tym sądzi Twoja partnerka…

Orgazm cewki moczowej – orgazm ten może być sporym zaskoczeniem. Można osiągnąć tego typu orgazm przez stymulacje cewki – choć nie jest to łatwe. Możecie zainwestować w wibratory, które są stworzone do stymulacji wewnętrznej części cewki moczowej.

Orgazm treningowy – serio – on istnieje. Najczęściej osiągany jest podczas ćwiczeń mięśni brzucha bądź miednicy. Najczęściej osiągany podczas jogi.

Poprzedni artykuł
Nastepny artykuł

Skomentuj