Wpisz aby wyszukać

Polka triumfuje w międzynarodowych zawodach golfowych

Podziel się

W zakończonym niedawno finale zawodów golfowych World Amateur Golfers Championship w Kuala Lumpur Agnieszka Sabaj, prezes Lexus Łódź, powróciła do kraju ze złotym medalem. Sabaj jest jedyną Polką w historii WAGC, która wygrała te zawody. Cała polska grupa sportowców uzyskała świetne wyniki, ostatecznie zdobywając 11. pozycję z pośród reprezentantów 28 krajów. Udział Lexusa nie jest tu przypadkowy – ta prestiżowa marka od lat wspiera sportowców, artystów i ludzi sukcesu na całym świecie.

Dla polskiej zawodniczki wygrana w grupie hcp 26-30 zawodów World Amateur Golfers Invitational była niezwykłym sukcesem. Agnieszka Sabaj po raz pierwszy po kij golfowy sięgnęła dopiero półtora roku temu i był to dla niej pierwszy start w zawodach o tak wysokiej randze. Mimo stresu Polka utrzymała drugą pozycję po pierwszej rundzie, a ostatecznie wskoczyła na najwyższe miejsce podium, wygrywając z reprezentantem Nigerii aż o sześć uderzeń.

Sabaj dobrą formę pokazała również w rywalizacji drużynowej, w której reprezentowała Polskę razem z Mariuszem Czerkawskim, byłym hokeistą NHL. Parze udało się zdobyć dobrą 10. pozycję spośród 67 zespołów z całego globu.

Polski oddział Lexusa może poszczycić się również wieloletnią współpracą z najlepszą polską tenisistką – Agnieszką Radwańską. Gama modelowa japońskiej marki luksusowych samochodów składa się z prestiżowych limuzyn, zaawansowanych samochodów sportowych i komfortowych SUV-ów z napędem na cztery koła. Wszystkie pomagają w wygodnym docieraniu do wszystkich zaplanowanych celów. Również tych życiowych.

Skomentuj