Wpisz aby wyszukać

Pranie tapicerki meblowej – jak znaleźć dobrą firmę?

Podziel się

Wiele starszego typu oraz nowoczesnych mebli pokrytych jest tapicerką. Regularne używanie takich mebli powoduje brudzenie się i zużywanie tapicerki. Pewnym rozwiązaniem jest stosowanie narzut czy kap, które można częściej i łatwiej prać, ale nie wszędzie są one mile widziane. Na szczęście pranie tapicerki to popularna usługa.

Pranie tapicerki meblowej – poszukiwania wykonawcy

Wyglądające na zużyte, stare meble mogą łatwo nabrać blasku, gdy podda się je dokładnemu czyszczeniu. Warta powierzenia mebli firma powinna wykonać pranie tapicerki meblowej we Wrocławiu w domu klienta, w ostateczności po zabraniu danego mebla do swojej siedziby.

Za pomocą nowoczesnego sprzętu można łatwo usunąć typowe zabrudzenia z mebli tapicerowanych albo plamy, które powstały np. w wyniku wylania soku na tapicerkę. Pranie tapicerki meblowej odbywa się z wykorzystaniem odpowiednich środków chemicznych oraz urządzeń natryskowo-ssących. Po wszystkich mebel jest suszony.

Pranie tapicerki a sprzątanie na zlecenie

Można zamówić osobno usługę prania tapicerki meblowej lub zdecydować się na kompleksowe, profesjonalne sprzątanie biur we Wrocławiu. Usługa taka uwzględnia, niekiedy za dopłatą, przywrócenie meblom świetności. Firma dysponuje odpowiednim sprzętem i bezpiecznymi dla tapicerki środkami czyszczącymi.

Większość zleceniodawców, jeśli chodzi o profesjonalne sprzątanie, to właściciele firm. W biurach musi panować nieskazitelna czystość, bo w ten sposób wpływa się korzystnie na wizerunek marki. Poza sprzątaniem ogólnym należy dbać o meble, zwłaszcza te używane przez klientów. Zniszczona, brudna tapicerka wygląda fatalnie.

Pranie tapicerki meblowej – bezpieczne metody

Wiele firm czyszczących tapicerkę meblową w sposób profesjonalny dysponuje szerokim wyborem metod i środków. Czyszczenie tapicerki meblowej może odbywać się za pomocą odkurzaczy piorących, końcówek ssąco-natryskowych i wielu specjalnych preparatów. Pozwala to dobrać sposób do rodzaju mebla.

Podsumowując, brudna, zaplamiona tapicerka meblowa powinna zostać poddana profesjonalnemu czyszczeniu. Można zlecić to wyspecjalizowanej firmie.

Skomentuj