Wpisz aby wyszukać

Studniówki – jak je organizować?

Podziel się

Studniówka to dla każdego maturzysty bardzo ważny dzień. Nie da się ukryć, że studniówkę ma się raz w życiu i każdy chce, aby to był niezapomniany dzień. Jak studniówki powinny być organizowane? Kto się tym zajmuje? Pora to sprawdzić.

Od czego zacząć organizację studniówki?

Studniówki w Nowym Targu są organizowane przez wychowawców oraz przez rodziców uczniów, którzy należą do samorządu. W pierwszej kolejności należy ustalić liczbę uczniów, aby znaleźć miejsce, które będzie do tego celu idealne. Nie każda sala balowa Nowy Targ spełnia oczekiwania. Wiadomo, że w jednej szkole maturzystów jest więcej, a w innych mniej.

W wyborze restauracji bardzo ważne jest to, aby była to spora sala. Na studniówce nie tylko się siedzi i pije, ale tak naprawdę się dużo tańszy i bawi. Gdyby sala balowa Nowy Targ była za ciasna, to niestety cała studniówka mogłaby się okazać niewypałem. Żaden nauczyciel, ani też żaden rodzic nie chce, aby tak się stało.

Czy karczma regionalna nada się na studniówkę?

W dzisiejszych czasach stawia się bardzo mocno na regionalizm. Kultywuje się swoją kulturę regionu, a więc często pojawia się pomysł, aby studniówka została zorganizowana w ogromnej regionalnej karczmie. Karczma z bali w Nowym Targu to nie tylko świetne miejsce pod względem klimatu i wyglądu, ale także jest to miejsce, w którym jedzenie jest wręcz przepyszne.

Warto do takiego miejsca się udać, aby ocenić, jak to wszystko wygląda w rzeczywistości. Wiadomo, że na zdjęciach może coś wyglądać przepięknie, a w rzeczywistości już tak dobrze nie jest. Lepiej to wszystko sprawdzić. Opinie są niezwykle ważne.

Studniówka jest bardzo ważnym dniem w życiu i wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Nie można także zapomnieć o tym, aby była dobra muzyka i odpowiedni wodzirej. W końcu to on rozkręca imprezę. Jest to bardzo ważny element. Tak samo, jak jedzenie, picie oraz klimat danej karczmy, czy też restauracji. Na samym końcu należy wspomnieć o dobrym specjaliście od zdjęć oraz wideo.

Skomentuj