Wpisz aby wyszukać

Sukienka wizytowa L’AF Baira

Podziel się

Szukasz kreacji idealnej na wesele (rozpoczął się przecież sezon ślubny), komunię, na elegancką kolacje lub inne specjalne okazje? Sukienka wizytowa L’AF Baira z sukcesem położy kres poszukiwaniom. Dowiedz się więcej.

Maj to miesiąc, który rozpoczyna sezon komunijny oraz weselny. Kobiety gorączkowo szukają kreacji, które będą odpowiednie zarówno na część oficjalną w kościele, jak i późniejszą zabawę. Sukienka wizytowa L’AF Baira sprawdzi się w tym przypadku idealnie – a także na wiele innych formalnych okazji.

Trochę o samej kreacji

Sukienka wizytowa L’AF Baira, to elegancka kreacja w pięknym kolorze butelkowej zieleni. W talii przewiązano cienki pasek, a przy dekolcie przypięto piękną broszkę, która nadaje sukni lekko wiktoriańskiego, wyjątkowego charakteru. Z tyłu zapina się ją na zamek, a z przodu umieszczono guziczki, które ukryto pod kryjącą listwą. Sukienka wydaje się prosta, jednak posiada wiele subtelnych zdobień. Dół ukraszono plisami, a z przodu mamy wiązaną, uroczą szarfę.

Sukienka wizytowa L’AF Baira – inne plusy

Dzięki zastosowaniu podszewki, będzie Wam w niej wygodnie nawet podczas długich godzin wesela. Swobodnie będziecie mogły także tańczyć. Dodatkowo dzięki niej, sukienka ładnie się układa. Według nas, to idealna kreacja wizytowa – podkreśla kobiece atuty (np. talię), jednocześnie łącząc w sobie skromność oraz dekoracyjność.

Skomentuj