Wpisz aby wyszukać

TOWER nowy model drzwi wejściowych w stylu retro od INTER DOOR

Podziel się

Od jakiegoś czasu obserwujemy trend na wnętrza w stylu retro. Rośnie również zainteresowanie mieszkaniami w kamienicy, coraz chętniej wyszukujemy takie perełki i poddajemy je procesowi odnawiania i przywracania życia po raz drugi. Nie zawsze jednak mamy możliwość kupna mieszkania w starej, zabytkowej kamienicy. Wtedy niezwykle ważną rolą jest odpowiednie zaaranżowanie wnętrz – dobór mebli, oświetlenie czy dodatków. Producenci wychodząc naprzeciw takim potrzebom, wzbogacają swoje oferty o produkty stylizowane właśnie na kamienice. Tak jest z marką INTER DOOR i nową odsłoną modelu TOWER.

Po modelu FRESA, przyszedł czas na drzwi wejściowe. Dobrze znany model TOWER dostępny jest obecnie w nowej odsłonie. Idealnie podkreśla we wnętrzu to, co najlepsze oraz łączy nowoczesność z tym, co klasyczne i modne. Warto zwrócić uwagę na wykorzystany do ich produkcji materiał – wysokiej jakości MDF. Każdy model drzwi wykonany jest ręcznie z dbałością o najmniejszy detal. Drzwi TOWER stylizowane na retro, występują w kilku modelach z różnym rozmieszczeniem ramek.

Drzwi wejściowe stosuje się w miejscach, gdzie podwyższone są wymagania dotyczące akustyczności lub antywłamaniowości. Do wyboru są drzwi zarówno w okleinach NATURA, DI MODA, GLOSSA, jak i malowane. Można również zdecydować o rodzaju ościeżnicy – stalowej lub z MDF. Drzwi wejściowe powinny mieć odpowiednio wytrzymałą konstrukcję i zabezpieczenia antywłamaniowe m.in. bolce antywłamaniowe. Kwestią najistotniejszą są jednak w tym zakresie zamki i blachy montowane w ościeżnicy – muszą stanowić układ na tyle solidny, aby uniemożliwić wyłamanie drzwi. Wszystkie te elementy są zazwyczaj atestowane i mają swoje klasy antywłamaniowe – należy je dobrać na podobnym poziomie. Drzwi TOWER charakteryzują się klasą RC 2 odporności na włamanie.

Drzwi TOWER podobnie, jak FRESA inspirowane są stylistyką kamienic. Kamienic do których tak chętnie wracamy. Nowy model w ofercie INTER DOOR to odpowiedź projektantów na potrzeby klientów, ale również wynik śledzenia trendów. Drzwi poza swoimi podstawową funkcją zabezpieczenia antywłamaniowego są również ważnym elementem wykończenia domu. Warto więc zwrócić również uwagę na ich wygląd.

2 Comments

  1. Są naprawdę piękne, nic dodać, nic ująć 🙂

  2. Ja mam takie, świetnie się prezentują

Skomentuj