Wpisz aby wyszukać

Wypełniacz bez wstrzykiwania – jak wybrać najlepszy?

Podziel się

Wypełniacz bez wstrzykiwania to kosmetyk, który stosuje się po to, by zniwelować zmarszczki oraz poprawić kondycję starzejącej się skóry. Które substancje uznajemy za wypełniacz bez wstrzykiwania? Jak się go stosuje oraz który jest najlepszy?

Wypełniacz bez wstrzykiwania – co to jest? Jaką ma formę?

Wypełniacz bez wstrzykiwania to kosmetyk przeciwzmarszczkowy, który wykazuje szereg właściwości niwelujących zmarszczki na twarzy. Najskuteczniejszą formą tego produktu jest krem oraz serum do twarzy. Kosmetyki te zawierają największą ilość składników aktywnych, mogących walczyć ze zmarszczkami na kilku płaszczyznach. Wypełniacz bez wstrzykiwania to świetna alternatywa dla zabiegów kosmetycznych, która pozwala osiągnąć porównywalne efekty znacznie mniejszym kosztem. Wybierając ten kosmetyk należy zwrócić uwagę na to, by miał naturalny, bezpieczny dla skóry skład. W poniższej tabeli zestawiono skuteczne składniki naturalne o aktywnym działaniu, na których powinien bazować dobry wypełniacz bez wstrzykiwania.

Składniki naturalne

Właściwości i działanie

koenzym Q10

 • hamuje działanie wolnych rodników
 • działa nawilżająco i ujędrniająco

ekstrakt z pąków

 • wygładzające
 • przeciwzapalne
 • dogłębnie nawilża skórę

ekstrakt z guarany

 • poprawia napięcie skóry
 • redukuje wiotkość

ekstrakt z topoli czarnej

 • wzmacnia naczynka
 • poprawia mikrokrążenie
 • dba o dotlenienie oraz zdrowy wygląd

Aby wypełniacz bez wstrzykiwania był skuteczny, powinien być bogaty w składniki aktywne o działaniu przeciwzmarszczkowym o jak najszerszym spektrum działania. A więc powinien nawilżać, ujędrniać i odżywiać. Warto pamiętać również o bezpieczeństwie stosowanego kosmetyku, który gwarantuje naturalny skład aktywny. Wypełniacz bez wstrzykiwania powinno się stosować systematycznie, by dostarczać skórze składników potrzebnych do walki ze zmarszczkami – mówi Marta Urbanowicz, kosmetolog

Wypełniacz bez wstrzykiwania – jak stosować?

Wypełniacz bez wstrzykiwania stosuje się zgodnie z zaleceniami producenta. Najskuteczniejszym wariantem jest stosowanie kremu lub serum codziennie, rano i wieczorem. Dzięki temu regularnie dostarczamy dobroczynne składniki skórze. Co więcej, poranna kuracja chroni skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i wolnymi rodnikami, a wieczorna regeneruje; zapewnia nawilżenie, odżywienie oraz wzmocnienie skóry. Stosując wypełniacz należy delikatnie wklepywać go w twarz. Nie powinno się wcierać kosmetyku ani mocno wciskać go w skórę. Wraz z nakładaniem kremu lub serum można wykonać masaż skóry twarzy, który pobudzi mikrokrążenie oraz rozluźni mięśnie.

Izoze Eye – dobry na zmarszczki

Izoze Eye to krem pod oczy o działaniu przeciwzmarszczkowym. Produkt ten zawiera w sobie naturalny skład, o aktywnym działaniu. Kosmetyk bazuję na składnikach aktywnych pochodzenia naturalnego, którym zawdzięczają swe dobroczynne właściwości. Dzięki temu skutecznie zwalcza zmarszczki oraz jest bezpieczny dla skóry.

Składniki aktywne w nim zawarte wykazujące działanie nawilżające, regenerujące, wzmacniające, odżywiające, ujędrniające oraz uelastyczniające skórę. Izoze Eye dba także o poprawę mikrokrążenia oraz wzmocnienie naczynek. Kombinacja takich właściwości jest gwarancją skutecznego działania wypełniaczy bez wstrzykiwania.

Kremy naturalne cieszą się ostatnio dużym uznaniem klientów. Słusznie, bowiem roślinne składniki są bardzo dobrze tolerowane przez wszystkie typy skór, a skuteczność surowców pochodzenia naturalnego poparta latami doświadczeń kosmetologów i specjalistów medycyny naturalnej – mówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Wypełniacz bez wstrzykiwania to skuteczne rozwiązanie dla zmarszczki, z którego może skorzystać każdy. Wybierając wypełniacz należy zadbać o to, by miał on naturalny skład. Kosmetyk bazujący na naturalnych składnikach aktywnych to gwarancja skutecznej oraz bezpiecznej dla skóry kuracji. 

FAQ

1. Jaką najlepszą formę ma wypełniacz bez wstrzykiwania?

Najlepszą formą wypełniacza bez wstrzykiwania są kremy i sera. Zawierają one dużą ilość składników aktywnych o różnorodnym działaniu, polegającym na niwelowaniu zmarszczek oraz dbaniu o prawidłową kondycję skóry twarzy. Aby kosmetyk był bezpieczny, powinien mieć także naturalny skład. Znajdziemy go w produkcie Izoze Eye.

2. Czy każdy może stosować wypełniacz bez wstrzykiwania?

Tak, nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania wypełniaczy bez wstrzykiwania. (W ciąży warto skonsultować skład z lekarzem prowadzącym). Zachęcają, by je stosować niskie koszty zakupu produktu oraz zadowalające efekty. Wybierając taki produkt warto zwrócić uwagę na to, by miał naturalny skład. Wybór naturalnego kosmetyku to gwarancja bezpiecznej kuracji, która nie będzie wiązała się z podrażnieniami wrażliwej skóry na twarzy.

3. Czy wypełniacz bez wstrzykiwania jest skuteczny i bezpieczny dla skóry?

Tak, pod warunkiem, że posiada naturalny skład aktywny. Przed zakupem wypełniacza warto zapoznać się z jego składem, by mieć pewność, że zawiera on naturalne i bezpieczne dla skóry składniki, jak np. koenzym Q10, ekstrakt z pąków, ekstrakt z guarany czy ekstrakt z topoli czarnej.

Bibliografia

 1. Sattler G., Sommer B., Kolster B.C., Wypełniacze w medycynie estetycznej, 2011
 2. Jakimowicz-Klein B., Jak wyprasować zmarszczki, 2017
 3. Nusgens B.V., Humbert P., Rougier A., Zewnętrzne zastosowanie witaminy C, 2002
 4. Moriarty C.K., Zastosowanie toksyny botulinowej w zabiegach odmładzania skóry twarzy, 2004
 5. Przylipiak A., Medycyna estetyczna, 2017
 6. Jakimowicz-Klein B., Jak wyprasować zmarszczki, 2017

 

Skomentuj