Wpisz aby wyszukać

Aquawakacje – o czym mowa w praktyce?

Podziel się

Gdy nastaje czas wakacji to bardzo wiele obiektów sportowo-rekreacyjnych zaczyna oferować bardzo ciekawe, sezonowe atrakcje. Niektóre z nich przeznaczone są dla dorosłych, a inne dla dzieci. W przypadku Aquaparku we Wrocławiu bardzo ciekawym wydarzeniem skierowanym dla dzieci są Aquawakacje. Jest to rodzaj półkolonii, która odbywa się w dniach 27.06.2022-26.08.2022. Podczas tego wydarzenia, dzieci pod opieką wykwalifikowanych osób zdobywają bardzo cenne umiejętności pływackie, jednocześnie świetnie się bawiąc. Co warto jeszcze wiedzieć na temat półkolonii Aquawakacje 2022?

Zabawa połączona z cennymi zajęciami pływackimi

Półkolonia aquawakacje 2022 ma na celu pokazanie dzieciom, że wolny, wakacyjny czas można ciekawie spędzić z dala od komputera czy też telewizora. Program całego wydarzenia polega na przeplataniu cennych nauk pływackich z atrakcyjnymi dla dzieci zabawami. Zajęcia pływackie organizowane są przez doświadczonych instruktorów. Podczas lekcji, dzieci nauczane są podstaw pływania. Dla osób, które posiadają już jakieś umiejętności przewidziany jest program doskonalenia umiejętności i eliminowania błędów. Zajęcia obejmują również kwestie związane z bezpieczeństwem wodnym. Bardzo interesującą opcją jest również możliwość ubiegania się o kartę pływacką.

Czy rodzice muszą być obecni podczas trwania Aquawakacji?

Wrocławski Park Wodny podczas trwania aquawakacji zatrudnia wykwalifikowanych animatorów, którzy opiekują się dziećmi 5 dni w tygodniu od godziny 8:00 do 17:00. Sprawia to, że rodzice nie muszą być obecni podczas zajęć dzieci. Mogą sobie oni wówczas pozałatwiać zaległe sprawy lub też sami skorzystać z jakiejś formy wakacyjnej rozrywki. Bardzo dużym plusem aquawakacji są 3 przerwy na starannie skomponowane posiłki. Menu dla dzieci jest skonstruowane tak, aby doskonale wpasowywało się w smaki najmłodszych, ale też było zdrowe i pożywne. Jest to kolejny aspekt, który znacznie odciąża obowiązki rodziców. Z tych właśnie powodów warto zdecydować się na aquawakacje. Dzięki nim dziecko może nie tylko miło spędzić czas, ale też nabyć wiele cennych umiejętności.

 

Skomentuj