Wpisz aby wyszukać

Moda na niebanalne meble ogrodowe

Podziel się

Estetyka współczesności ceni sobie efekt zaskoczenia. Opiera się w dużej mierze na interpretacji samej w sobie, na odsłanianiu drugiego dna, na wielości znaczeń. Widać to nie tylko w wybitnych dziełach sztuki wysokiej, ale w codziennych (i jakże niecodziennych przy tym!) aranżacjach wnętrzarskich oraz ogrodowych. Te ostatnie budują od podstaw meble ogrodowe, które wyróżniają się formą i przypominają niezwykłe obiekty artystyczne. Wcale nie trzeba iść do galerii, żeby obcować ze sztuką. Wystarczy udać się do ogrodu, w którym stoją designerskie meble zewnętrzne.

Ogrodowe zakątki z meblami ogrodowymi innymi niż wszystkie

Meble ogrodowe powinny przede wszystkim w stu procentach spełniać nasze oczekiwania odnośnie wygody i użyteczności. Muszą to być rzeczy solidne, wytrzymałe, odporne na zabrudzenia oraz na działanie wilgoci, skrajnych temperatur czy promieni słonecznych. Meblując się na świeżym powietrzu, mamy na uwadze komfort porównywalny z tym, jakiego doświadczamy we wnętrzach. Te wszystkie wymogi praktyczne spełniają nowoczesne meble technorattanowe oraz aluminiowe. Na tym jednak nie kończy się ich wyjątkowość. Liczy się też niebanalna prezentacja. Dzięki tym meblom ogrodowym stworzymy fantastyczne zakątki ogrodowe, które na pewno wyróżnią się na tle pozostałych.

Niebanalna forma mebli aluminiowych czy technorattanowych to aranżacja z klasą i wyobraźnią. To artyzm w samym środku bujnego ogrodu lub na jego zakamarkach, które do tej pory były nieatrakcyjne, tymczasem poprzez oryginalne meblowanie nabierają wyrazu.

Przykłady niebanalnych mebli ogrodowych

Ekskluzywne zestawy aluminiowe czy technorattanowe ustawione na tle naturalnych kompozycji zawsze prezentują się niebanalnie. Pośród propozycji z aluminium czy z technorattanu znajdziemy też wiele interesujących mebli uzupełniających komplety. Należą do nich na pewno oryginalne fotele wiszące, wyglądające niczym kokony (dostępne w wersji technorattanowej, aluminiowej, rattanowej), designerskie stoliki kawowe, romantyczne sofy z baldachimem.

meble ogrodowe Garden Space

2 Comments

  1. No taki ogród to ja rozumiem 🙂

  2. Piękne, marzą mi się takie

Skomentuj