Wpisz aby wyszukać

Jak przygotować się do pierwszej randki?

Podziel się

Pierwsza randka może być nie lada wyzwaniem. Pierwsze wrażenie zwykle decyduje o postrzeganiu drugiej osoby, trzeba więc zaprezentować się jak najlepiej. Dobrze wyglądać, zaprezentować swoje maniery, umiejętnie zacząć rozmowę. By nie stresować się podczas spotkania, warto zawczasu zadbać o wszelkie detale. Jak właściwie przygotować się do pierwszej randki?

Zadbaj o schludny wygląd

Nie musisz ubierać się bardzo elegancko, chyba że wymaga tego miejsce, do którego wybierasz się na randkę. Najważniejsze to wyglądać schludnie. Pogniecione czy poplamione  ubrania zdecydowanie zostaw w domu – załóż coś, w czym czujesz się swobodnie, ale zadbaj o to, by strój dobrze się prezentował. Jego poszczególne elementy powinny być do siebie dopasowane, nie powinny wyglądać zbyt niedbale. Ważne, by druga osoba poczuła, że zależy Ci na tym spotkaniu, że starasz się spełnić jej oczekiwania. Nie przesadź jednak z eleganckim wyglądem czy zachowaniem – może to zostać odebrane jako nachalne. Pierwsza randka to spotkanie raczej niezobowiązujące, więc by nie speszyć drugiej osoby, należy być jak najbardziej naturalnym. Nie zachowuj się czasem nachalnie i nie twórz wizerunku porno gwiazdy.

Zaskocz drobnym upominkiem

Przyniesienie na pierwszą randkę drobnego upominku – zwykle kwiatka, może zostać uznane za objaw dobrych manier i szarmancji. Z pewnością zrobi to dobre wrażenie na drugiej osobie i sprawi, że poczuje dzięki temu, iż cieszysz się z powodu spotkania i doceniasz jej obecność. Wspominając waszą randkę, z pewnością uśmiechnie się do siebie, myśląc o tym uroczym podarku.

Bądź sobą na pierwszej randce

Ważne, by osoba, z którą chcesz się spotykać, dobrze Cię poznała. Zachowaj dobre maniery i uprzejmość w stosunku do niej, jednak przede wszystkim bądź sobą. Pozwól swojej partnerce poczuć, że chcesz, by polubiła Cię takim, jakim jesteś. Bez skrępowania mów o swoich pasjach i upodobaniach, jednak nie pozwól, by rozmowa zmieniła się w monolog o Tobie. Mów o tym, co Cię interesuje, jednak staraj się też dowiedzieć czegoś o swojej towarzyszce – pytaj o jej zainteresowania, przyjaciół. Dzięki temu poczuje, że rzeczywiście jesteś nią zainteresowany.

źródło: https://www.sexblog24.pl

Skomentuj