Wpisz aby wyszukać

Jakie portale randkowe są najbardziej popularne?

Podziel się

Portale randkowe w okresie ostatnich kilkunastu lat przeżyły wielki rozkwit. Dlaczego? Przede wszystkim ma na to wpływ upowszechnienie internetu. Filmy porno zaczynają się nudzić i ludzie szukają realnych kontaktów. To sprawiło, że więcej osób ma dostęp również do portali randkowych i może z nich korzystać. Jakie portale są obecnie najpopularniejsze w Polsce?

Popularne portale randkowe

Wiele jest obecnie serwisów randkowych, z których możemy korzystać. Jednak niektóre cieszą się szczególnie wysokim stopniem popularności. Jakie portale są w czołówce? Z których najczęściej korzystamy? Gdzie najłatwiej szukać kogoś dla siebie?

Badoo

Pierwszym z portali i jednym z najbardziej popularnych jest badoo.pl. Co to za portal? Jest to serwis randkowy, który w ciągu ostatnich kilku lat stał się bardzo znany. Zarejestrowanych jest tu wiele osób, z którymi możemy się poznać. Istnieje opcja wyszukiwania osób w naszym sąsiedztwie, ale możemy również przeglądać i kontaktować się z osobami, które mieszkają dalej.

Serwis badoo.pl umożliwia nam także korzystanie i pobieranie aplikacji na telefon. Jest ona darmowa. Jeśli chodzi o korzystanie z portalu randkowego, to możemy wykorzystywać wersję podstawową, która jest również darmowa. Jednak bardzo często będziemy namawiani do wykupienia dodatkowych funkcji. Obniża to trochę wygodę w czasie korzystania z portalu, ale i tak wiele osób decyduje się właśnie tu szukać kogoś dla siebie.

Sympatia

Innym portalem randkowym jest serwis sympatia.pl. To także bardzo popularny portal, być może nawet bardziej niż Badoo. Korzystanie z portalu jest płatne, jednak koszty nie są mocno wygórowane, co przyciąga wiele osób. Sympatia słynie jednak z tego, że znajdziemy tu wiele fałszywych kont. Mimo wszystko wiele osób znalazło tu swoją sympatię.

Inne portale randkowe

Dwa powyższe portale należą absolutnie do czołówki polskich portali randkowych. Jednak to przecież nie wszystko. Jeśli poszukamy trochę w internecie to znajdziemy także inne, rozwijające się portale. Są to na przykład randki.org, randki24.pl, cafe.pl czy przeznaczeni.pl, pokochasz.pl czy elmaz.pl. Tak jak znane serwisy z filmami dla dorosłych typu https://www.woor.pl są stronami darmowymi, więc warto być może właśnie tutaj próbować szukać miłości czy bratniej duszy.

Portale internetowe coraz bardziej się upowszechniają. Być może za kilka czy kilkanaście lat będzie ich coraz więcej i będą jeszcze bardziej dla nas przystępne.

Skomentuj