Wpisz aby wyszukać

Seks w prezerwatywie?

Podziel się

Jedni używają jej z nowymi partnerami, chcąc uchronić się przed chorobami, dla innych jest ona zabezpieczeniem przed niechcianą ciążą. Dla jednych seks w prezerwatywie jest praktycznie taki sam jak bez niej, dla drugich zaś seks w prezerwatywie jest wręcz nie do pomyślenia – i nie chcą takiego seksu, bo jak twierdzą – „cukierek w papierku nie smakuje…”.

Co jednak robić, by seks w prezerwatywie był jednak przyjemny?

Kilka kroków do lepszego seksu – mimo używania prezerwatyw

Kiedy stosujecie pozycję na pieska – albo każdą inną właściwie, w której jest możliwe zaciśnięcie nóg i waginy – stosuj ten „chwyt”. Partner będzie czuł jak byś była ciaśniejsza. Będzie przyjemniej – i to nie tylko jemu.

V – w taki kształt ułóż palce i zaciśnij je na penisie partnera – u nasady penisa – kiedy ten porusza się już w Tobie. Ten „chwyt” sprawi, że dasz mu więcej stymulacji tam, gdzie gumka jest ciasna – czyli w miejscu gdzie najmniej czuje.

Wibrująca nakładka na penisa też będzie świetnym rozwiązaniem, by seks w prezerwatywie był przyjemniejszy. Taki „zabieg” będzie nie tylko świetną stymulacją Twojej łechtaczki, ale Twojemu partnerowi również będzie dużo przyjemniej!

Użyj ust, by założyć prezerwatywę… Twojemu mężczyźnie sprawi to naprawdę sporą radość i mocno go podnieci… Wessij lekko gumkę do swoich ust (czubkiem do środka) i otocz ustami główkę penisa (przykrywając wargami zęby). Wsuń gumkę na trzon członka, a resztę możesz już „załatwić” ręką… Chyba, że lubisz bardzo głębokie zabawy… ?

Warto użyć prezerwatyw z różnego rodzaju wypustkami czy prążkowane. Drażnią one penisa i wywołują większe tarcie – będzie w niej Twojemu partnerowi naprawdę przyjemnie…

Jest jeszcze jedna opcja – gumki poliuretanowe – są dużo cieńsze od tych lateksowych i lepiej przewodzą ciepło. Twój partner będzie czul w takiej prezerwatywie więcej niż w tej lateksowej…

Może macie jeszcze jakieś rady, sprawdzone sposoby dla osób, które używają prezerwatyw – by ich seks był jeszcze bardziej przyjemny dla obojga?


Źródło: polskie-pornosy.pl

Skomentuj